piątek, 24 listopada 2017

Zapach świeżych truskawek przez cały rok - testowanie żelu pod przysznic #Le Petit Marseillais

Udało mi się dostać do kampanii Le Petit Marseillais, o czym informałam w poprzednim poście. Przetestowałam i.....jestem bardzo zadowolona. Ale od początku.


O produkcie : Delikatny żel pod prysznic Le Petit Marseillais Truskawka dzięki lekkiej pianie łagodnie oczyszcza skórę, otulając ją delikatnym, apetycznym zapachem. Twoja skóra po prysznicu staje się nawilżona i odświeżona.


Moja opinia :


Zakochałam się w zapachu,najpiękniej pachnący żel pod prysznic jaki miałam  - od razu przypomina mi się lato...słońce...odpoczynek..ogród...stolik a na nim świeże TRUSKAWKI! Świeżość,orzeźwienie, zapach pozostający na skórze dłużej niż innych żeli. Wystarczy mała ilość,ponieważ pięknie się pieni. Wraz z przesyłką otrzymałam truskawkę,do której można wlać trochę żelu i otrzymać wannę pełną piany :) Jestem bardzo mile zaskoczona i oczywiście zadowolona z produktu. Można kupić go w Rossmannie za ok. 12 zł ,więc cena minimalna do jakości produktu.  Podsumowując w dwóch słowach - ZAKOCHAŁAM SIĘ!#truskawkowylpm #ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz